ESDA25W5
DigiKeys produktnummer
497-ESDA25W5TR-ND - Remsa och spole (TR)
497-ESDA25W5CT-ND - Remsbit (CT)
497-ESDA25W5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA25W5
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM SOT3235
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-323-5
EDA-/CAD-modeller
ESDA25W5 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
150W
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TJ)
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spänning - backspänning (typ)
24V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
25V