ESDA25SC6
DigiKeys produktnummer
497-10719-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10719-1-ND - Remsbit (CT)
497-10719-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA25SC6
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM SOT23-6
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESDA25SC6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
300W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
SOT-23-6
Enkelriktade kanaler
4
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
24V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
25V