ESDA19SC6
DigiKeys produktnummer
497-10700-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10700-1-ND - Remsbit (CT)
497-10700-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA19SC6
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM SOT23-6
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
ESDA19SC6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
300W
Nej
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Inkapsling/låda
SOT-23-6
Enkelriktade kanaler
4
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
15V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
19V