BAS70JFILM
DigiKeys produktnummer
497-6652-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6652-1-ND - Remsbit (CT)
497-6652-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70JFILM
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 70 V 70mA Ytmontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAS70JFILM Modeller
Kategori
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
2pF vid 0V, 1MHz
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Ström - likriktat medelvärde (Io)
70mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 15 mA