BAS70-04FILM
DigiKeys produktnummer
497-2516-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-2516-1-ND - Remsbit (CT)
497-2516-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70-04FILM
Beskrivning
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diodmatris 1 par serieanslutning 70 V 70mA (DC) Ytmontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAS70-04FILM Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 15 mA
Tillverkare
STMicroelectronics
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 70 V
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Diodkonfiguration
1 par serieanslutning
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
Schottky
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-3
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
70mA (DC)