ALTAIR05T-800TR
DigiKeys produktnummer
497-10809-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10809-1-ND - Remsbit (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ALTAIR05T-800TR
Beskrivning
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Omformare offline Svepåtergång Topologi 16-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ALTAIR05T-800TR Modeller
Kategori
Spänning - uppstart
13 V
Tillverkare
STMicroelectronics
Spänning - drift (Vcc/Vdd)
11,5V-23V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-25°C-125°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
16-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Utgångsisolering
Isolerad
Leverantörens enhetsförpackning
16-SO
Intern(a) brytare
Ja
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott
800V