2STBN15D100 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 9 682
Datablad
Transistorer - Bipolära (BJT) - enkla NPN - Darlington 100 V 12 A 70 W Ytmontering TO-263 (D2PAK)