RVCU2512FT30M0
DigiKeys produktnummer
738-RVCU2512FT30M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
738-RVCU2512FT30M0CT-ND - Remsbit (CT)
738-RVCU2512FT30M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RVCU2512FT30M0
Beskrivning
RES, HV, 2512, 30 MOHM, 1%, 1W
Detaljerad beskrivning
30 MOhms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Anti-Svavel, fordonsklassad AEC-Q200, hög spänning Tjock film
EDA-/CAD-modeller
RVCU2512FT30M0 Modeller
Temperaturkoefficient
100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)