RVCU2512FT100K | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RVCU2512FT100K |
Beskrivning | RES, HV, 2512, 100 KOHM, 1%, 1W |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 kOhms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Anti-Svavel, fordonsklassad AEC-Q200, hög spänning Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RVCU2512FT100K Modeller |
Kategori | Egenskaper Anti-Svavel, fordonsklassad AEC-Q200, hög spänning |
Tillv. | Temperaturkoefficient 100ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2512 (metrisk 6332) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,026" (0,65mm) |