RVCU1206FT100K | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RVCU1206FT100K |
Beskrivning | RES, HV, 1206, 100 KOHM, 1%, 0.3 |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Anti-Svavel, fordonsklassad AEC-Q200, hög spänning Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RVCU1206FT100K Modeller |
Kategori | Egenskaper Anti-Svavel, fordonsklassad AEC-Q200, hög spänning |
Tillv. | Temperaturkoefficient 100ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,120" x B 0,063" (3,05 x 1,60mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,026" (0,65mm) |