RNF1FBD121R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
121 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF1FBD121R
DigiKeys produktnummer
738-RNF1FBD121R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF1FBD121R
Beskrivning
RES 121 OHM 1% 1W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNF1FBD121R Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,177" x L 0,433" (4,50 x 11,00mm)