RNF14GAD10K0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
10 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF14GAD10K0
DigiKeys produktnummer
RNF14GAD10K0-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF14GAD10K0
Beskrivning
RES 10K OHM 2% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNF14GAD10K0 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,093" x L 0,250" (2,35 x 6,35mm)