RNF12BTE10K0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 9 495
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 11 440
Datablad
10 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF12BTE10K0
DigiKeys produktnummer
RNF12BTE10K0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF12BTE10K0
Beskrivning
RES 10K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNF12BTE10K0 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,108" x L 0,344" (2,75 x 8,75mm)