RNCF1206BTE680R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
680 Ohms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
RNCF1206BTE680R
DigiKeys produktnummer
RNCF1206BTE680R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNCF1206BTE680R
Beskrivning
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/3W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNCF1206BTE680R Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)