RNCF0805BKY5K11 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale Thin Film
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale Thin Film
I lager: 0
Datablad
5.11 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
RNCF0805BKY5K11
DigiKeys produktnummer
RNCF0805BKY5K11-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNCF0805BKY5K11
Beskrivning
RES SMD 5.11K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNCF0805BKY5K11 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)