RNCF0805BKT6K19 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 177
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Uppgradering
Susumu
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
6.19 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
RNCF0805BKT6K19
DigiKeys produktnummer
RNCF0805BKT6K19TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNCF0805BKT6K19
Beskrivning
RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNCF0805BKT6K19 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)