RMCF2512FT287R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RMCF2512FT287R |
Beskrivning | RES 287 OHM 1% 1W 2512 |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 287 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RMCF2512FT287R Modeller |
Kategori | Egenskaper Automotive AEC-Q200 |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2512 (metrisk 6332) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |