RHC2512FT130R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 45 542
Datablad
Direkt
Similar
Bourns Inc.
130 Ohms ±1% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Fuktbeständig Tjock film
RHC2512FT130R
DigiKeys produktnummer
RHC2512FT130R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RHC2512FT130R
Beskrivning
RES 130 OHM 1% 2W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RHC2512FT130R Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)