RGC1206FTC6K19 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
RGC1206FTC6K19
DigiKeys produktnummer
RGC1206FTC6K19-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RGC1206FTC6K19
Beskrivning
RES 6.19K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RGC1206FTC6K19 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,061" (3,10 x 1,55mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)