HVCB0805JDE22M0
DigiKeys produktnummer
HVCB0805JDE22M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
HVCB0805JDE22M0CT-ND - Remsbit (CT)
HVCB0805JDE22M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HVCB0805JDE22M0
Beskrivning
RES 22M OHM 5% 1/5W 0805
Detaljerad beskrivning
22 MOhms ±5% 0,2W, 1/5W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Hög spänning, fuktbeständig, pulstålig Tjock film
EDA-/CAD-modeller
HVCB0805JDE22M0 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,050" (2,01 x 1,27mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,025" (0,64mm)