HVCB0603JDC220M
DigiKeys produktnummer
HVCB0603JDC220MTR-ND - Remsa och spole (TR)
HVCB0603JDC220MCT-ND - Remsbit (CT)
HVCB0603JDC220MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HVCB0603JDC220M
Beskrivning
RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 MOhms ±5% 0,06W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Hög spänning, fuktbeständig, pulstålig Tjock film
EDA-/CAD-modeller
HVCB0603JDC220M Modeller
Kategori
Egenskaper
Hög spänning, fuktbeständig, pulstålig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,79mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,51mm)