CSSK3637FTL500 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CSSK3637FTL500 |
Beskrivning | RES SHUNT, 3637, 0.0005 OHM, 1%, |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 500 µOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard AEC-Q200, strömavkänning Metallelement |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper AEC-Q200, strömavkänning |
Serie | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-170°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda Icke standard |
Resistans | Storlek/dimension L 0,360" x B 0,378" (9,14 x 9,60mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,039" (0,98mm) |