CSSK3637FT3L00
DigiKeys produktnummer
738-CSSK3637FT3L00TR-ND - Remsa och spole (TR)
738-CSSK3637FT3L00CT-ND - Remsbit (CT)
738-CSSK3637FT3L00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSSK3637FT3L00
Beskrivning
RES 0.003 OHM 1% 3W 3637
Detaljerad beskrivning
3 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard Strömavkännande Metallelement
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-170°C
Storlek/dimension
L 0,360" x B 0,378" (9,14 x 9,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,039" (0,98mm)