CSSK3637FT2L00 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CSSK3637FT2L00 |
Beskrivning | RES 0.002 OHM 1% 3W 3637 |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard Strömavkännande Metallelement |
Datablad | Datablad |
Kategori | Egenskaper Strömavkännande |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-170°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda Icke standard |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,360" x B 0,378" (9,14 x 9,60mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,039" (0,98mm) |