CSSK3637FT1L00
DigiKeys produktnummer
738-CSSK3637FT1L00TR-ND - Remsa och spole (TR)
738-CSSK3637FT1L00CT-ND - Remsbit (CT)
738-CSSK3637FT1L00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSSK3637FT1L00
Beskrivning
RES 0.001 OHM 1% 3W 3637
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard Strömavkännande Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSSK3637FT1L00 Modeller
Kategori
Egenskaper
Strömavkännande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-170°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
Icke standard
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,360" x B 0,378" (9,14 x 9,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,039" (0,98mm)