CSRT2512FT50L0-UP
DigiKeys produktnummer
738-CSRT2512FT50L0-UPTR-ND - Remsa och spole (TR)
738-CSRT2512FT50L0-UPCT-ND - Remsbit (CT)
738-CSRT2512FT50L0-UPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSRT2512FT50L0-UP
Beskrivning
RES 0.05 OHM 1% 3.5W 2512
Detaljerad beskrivning
50 mOhms ±1% 3,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, strömavkänning Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
CSRT2512FT50L0-UP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-170°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)