CML0805C0G101JT50V
DigiKeys produktnummer
738-CML0805C0G101JT50VTR-ND - Remsa och spole (TR)
738-CML0805C0G101JT50VCT-ND - Remsbit (CT)
738-CML0805C0G101JT50VDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CML0805C0G101JT50V
Beskrivning
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CML0805C0G101JT50V Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,030" (0,75mm)