CF14JT100R
DigiKeys produktnummer
CF14JT100RTR-ND - Remsa och spole (TR)
CF14JT100RCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CF14JT100R
Beskrivning
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Kolfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CF14JT100R Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
0/ -400ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,091" x L 0,236" (2,30 x 6,00mm)