AO9378-220-MACRO
DigiKeys produktnummer
2260-AO9378-220-MACRO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AO9378-220-MACRO
Beskrivning
PRO SOLDERING STATION W/ MACRO
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Soldering 60W 1 220VAC Auto Off, ESD Safe
Kategori
Spänning - utspänning
24V
Tillverkare
SRA Soldering Products
Antal kanaler
1
Serie
Kontroll-/displaytyp
Digital
Förpackning
Box
Inkluderar
Sladd, kolv, manual, stativ, spets
Artikelstatus
Aktiv
Medskickad lödpenna, pincett, handtag
B028
Typ
Lödning
Temperaturintervall
392°F-896°F (200°C-480°C)
Wattal
60W
Egenskaper
Auto av, ESD-säker
Spänning - ingång
220VAC