AO888A220V
DigiKeys produktnummer
2260-AO888A220V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AO888A220V
Beskrivning
888A 2 IN 1 DIGITAL HOT AIR REWO
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rework (Hot Air), Soldering 60W 2 220V Switchable Heating Zone
Kategori
Spänning - utspänning
24V
Tillverkare
SRA Soldering Products
Antal kanaler
2
Serie
Kontroll-/displaytyp
Digital
Förpackning
Box
Inkluderar
Hetluftmunstycke, svamp, nätsladd
Artikelstatus
Aktiv
Basenhet
888
Typ
Omarbetning (Hot Air), lödning
Medskickad lödpenna, pincett, handtag
Inkluderad, ej specificerad
Wattal
60W
Medskickade spetsar/munstycken
Inkluderad, ej specificerad
Spänning - ingång
220V