STFV025-24L
DigiKeys produktnummer
2106-STFV025-24L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STFV025-24L
Beskrivning
LINE FLTR 240VAC 2.5A CHASS MNT
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 2.5 A 240VAC 50/60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Frekvens - drift
50/60Hz
Tillverkare
SolaHD
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Bulk
Godkännande myndighet
CSA, cURus
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-60°C
Filtertyp
Enfas
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC
240V
Basproduktens nummer
Ström
2.5 A