TF1500A24K
DigiKeys produktnummer
271-3019-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TF1500A24K
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 100-240VAC, 127-370VDC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
92%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-60°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
100-240VAC, 127-370VDC
Storlek/dimension
L 11,02" x B 5,00" x H 2,52" (279,9 x 127,0 x 64,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Ström - Utgång 1
62.5 A