TE30A1503F01
DigiKeys produktnummer
271-2920-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TE30A1503F01
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15V 30 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
57" (1,45 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 3,76" x B 2,13" x H 1,22" (95,5 x 54,0 x 31,0mm)
Spänning - utspänning
15V
Godkännande myndighet
CB, CE, DEMKO, UL
Ström - utgång (max)
2A
Vikt
0,551 lb (249,93 g)
Effekt (Watt)
30 W