TE150A2851F01
DigiKeys produktnummer
271-TE150A2851F01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TE150A2851F01
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
28V AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
SL POWER / Advanced Energy
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Använd region
Internationellt
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Form
Stationär dator (klass I)
Storlek/dimension
L 6,85" x B 2,83" x H 1,50" (174,0 x 71,9 x 38,1mm)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Godkännande myndighet
CE, cULus, DEMKO
Spänning - ingång
90-264VAC
Standardnummer
Spänning - utspänning
28V