ME150A1851F01
DigiKeys produktnummer
271-3069-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ME150A1851F01
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18V 150 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
150 W
Tillverkare
SL POWER / Advanced Energy
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Serie
Tillämpningar
Medicin
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 6,85" x B 2,83" x H 1,50" (174,0 x 71,9 x 38,1mm)
Spänning - ingång
100-240VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning
18V
Vikt
1,543 lb (700,0 g)
Ström - utgång (max)
8,33A