ME10A0503B01
DigiKeys produktnummer
271-2860-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ME10A0503B01
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad, flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
Medicin
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad, flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P, flerbladig (säljs separat)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 3,31" x B 1,85" x H 1,50" (84,0 x 47,0 x 38,0mm)
Spänning - utspänning
5V
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Ström - utgång (max)
2A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
10 W