HA5-1.5-OV-A+G
DigiKeys produktnummer
271-2248-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HA5-1.5-OV-A+G
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 5V 8W
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Linjär AC DC-omvandlare 1 Utgång 5V 100-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
45%
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärranalys, universalingång
Typ
Linjär
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,88" x B 4,00" x H 1,80" (124,0 x 101,6 x 45,7mm)
Spänning - ingång
100-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
5V
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 1
1.5 A