GE150A2451F01
DigiKeys produktnummer
271-GE150A2451F01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GE150A2451F01
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 150 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
SL POWER / Advanced Energy
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
45,9" (1,17m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 6,46" x B 2,83" x H 1,46" (164,1 x 71,9 x 37,1mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cULus, UL
Spänning - utspänning
24V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Ström - utgång (max)
6,25A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
150 W