550BD240M000DGR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
240 MHz VCXO LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
550BD240M000DGR
DigiKeys produktnummer
863-550BD240M000DGRTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
550BD240M000DGR
Beskrivning
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±80ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
108mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
75mA
Spänning - källa
3,3V