530GB12M0000DG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
530GB12M0000DG
DigiKeys produktnummer
530GB12M0000DG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
530GB12M0000DG
Beskrivning
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
88mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
75mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,5V