530EA133M000DGR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
SiTime
133 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
530EA133M000DGR
DigiKeys produktnummer
530EA133M000DGR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
530EA133M000DGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
121mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
75mA
Utgång
LVPECL
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,5V