530BB250M000DG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
SiTime
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
530BB250M000DG
DigiKeys produktnummer
530BB250M000DG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
530BB250M000DG
Beskrivning
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
98mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
75mA
Spänning - källa
3,3V