510KCA25M0000BAG är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 362
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 444
Datablad
Nytt hos DigiKey
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510KCA25M0000BAG
DigiKeys produktnummer
863-510KCA25M0000BAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510KCA25M0000BAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
26mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,050" (1,28mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V