510JBB200M000CAG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Abracon LLC
Abracon LLC
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510JBB200M000CAG
DigiKeys produktnummer
863-510JBB200M000CAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510JBB200M000CAG
Beskrivning
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
23mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA