510ACA25M0000BAG
DigiKeys produktnummer
510ACA25M0000BAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510ACA25M0000BAG
Beskrivning
XO-DIFFSE SINGLEFREQ OE_PIN2 0.1
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
43mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,052" (1,33mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA
Utgång
LVPECL
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V