SIT9501AE-02B1-1810-125.000000E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SIT9501AE-02B1-1810-125.000000E
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9501AE-02B1-1810-125.000000ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
MEMS OSC XO 125MHZ LVDS
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
32mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)