SIT9386AE-1B1-33E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9386AE-1B1-33E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9386AE-1B1-33E156.250000
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
89mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Klassificeringar
AEC-Q100
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
58mA
Spänning - källa
3,3V