SIT9365AC-2E1-33E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9365AC-2E1-33E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9365AC-2E1-33E156.250000
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFV (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)