SIT9156AC-2D1-33E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9156AC-2D1-33E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9156AC-2D1-33E156.250000
Beskrivning
OSC XO 3.3V 156.25MHZ
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA