SIT9156AC-2C2-25E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9156AC-2C2-25E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9156AC-2C2-25E156.250000
Beskrivning
OSC XO 2.5V 156.25MHZ
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA